Już w najbliższy czwartek jubileuszowa Gala z okazji 60-lecia NOT FSNT Rada w Tarnowie

Gala odbędzie się 14 grudnia br. w Domu Technika w siedzibie tarnowskiego NOT-u, w samym sercu Starówki. Do tej pory swoje przybycie potwierdzili przedstawiciele stowarzyszeń
i organizacji naukowo-technicznych, świata biznesu, nauki, kultury i sztuki.

W trakcie uroczystości gościom zostaną wręczone m.in. statuetki oraz pamiątkowa publikacja, która zawiera najważniejsze treści dotyczące historii i życia NOT-u w Tarnowie. Ponadto, zasłużeni członkowie tarnowskiej organizacji, z rąk władz Zarządu Głównego z Warszawy otrzymają złote i srebrne honorowe odznaki.

PARTNERAMI uroczystej Gali 60-lecia NOT FSNT Rada w Tarnowie są:
🔸Agifa” Palarnia Kawy – PARTNER STRATEGICZNY
🔸Reliance Polska – PARTNER GŁÓWNY
🔸Auto Spektrum – PARTNER GŁÓWNY
🔸Muszynianka – PARTNER
🔸Al.Capone – PARTNER
🔸filiżanka” – PARTNER
🔸Tarnowskie Wodociągi – PARTNER
🔸MPEC Tarnów – PARTNER

W programie wydarzenia przewidziano występ duetu muzycznego Joanny Zauchy – sopran i Aleksandry Tadel – fortepian oraz okolicznościowy wykład dr hab. Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej, która połączy „Wyobraźnię z techniką i humanistyką” wskazując na ich nierozerwalny związek. Poza tym, po raz pierwszy za sprawą osób ze świata sztuki, publicznie zostanie zaprezentowany prototyp rzeźby z brązu postaci Jana Szczepanika, która w niedalekiej przyszłości ma stanąć przed wejściem do siedziby Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT Rada w Tarnowie. Rzeźba „Ojca Wynalazcy” zwanego też „Polskim da Vinci” czy „polskim Edisonem”, autora ponad 50 wynalazków i kilkuset opatentowanych pomysłów z dziedziny techniki filmowej, fotograficznej i tkactwa, ma wpisać się na stałe w architekturę miasta Tarnowa.

Dla gości firma „Auto Spektrum” przygotowała także pokaz najnowszego modelu samochodu osobowego marki Renault Austral – SUV. Ekspozycja będzie dostępna tuż przed wejściem do kamienicy tarnowskiego NOT-u.

#SITPChem #SEP #SIMP #PZITS #SITR #SITPNiG #SGP #MOIIB #akademiatarnowska #GrupaAzoty #nauka #biznes #rozwój #IPH #ZST